Studio4Life
Oferta
Galeria
Kontakt
Fizjoterapia
Spa & Wellness
Ortopedia
Podologia

Studio4Life

Specjalistyczne Studio Fizjoterapii i Odnowy Biologicznej 4LIFE, założone zostało 2010 roku przez mgr Krystiana Koralewskiego (mgr AWF Poznań, także Studia Podyplomowe AWF Poznań - Specjalista fizjoterapii, masażu i odnowy biologicznej, oraz uprawnienia Instruktora Pierwszej Pomocy - BLS/AED, Ratownik PCK, oraz wiele innych kursów i certyfikatów, Pedagog - nauczyciel zawodu, wykładowca uczelni wyższej).

Zgodnie z innowacyjnym, współczesnym projektem, łączę świadczenie w jednym miejscu i czasie, usług w zakresie fizjoterapii, oraz odnowy biologicznej.

Posiadam wieloletnią praktykę zawodową na stanowiskach kierowniczych i specjalisty rehabilitacji, fizjoterapii, masażu i odnowy biologicznej.

Usługi świadczone są w Studio4Life przy wykorzystaniu najnowocześniejszej (wyróżnionej złotym medalem) aparatury BTL, produktów kosmetycznych renomowanej marki THALGO i ELLA BACHE, oraz przy łączeniu tradycyjnych i wypróbowanych metod działania z najnowszymi uznanymi medycznie trendami zabiegowo-kosmetycznymi.

Pozwala to na osiągnięcie maksymalnego efektu zdrowotnego i pielęgnacyjno-kosmetycznego, przy zapewnieniu równie maksymalnego komfortu każdej osobie i co jest bardzo istotne, indywidualnej metody pracy z nią, właśnie dla jej potrzeb zdrowia i urody.

Jeśli cierpisz np. z powodu nowych lub przewlekłych czy zadawnionych bólów stawów, mięśni, kręgosłupa, głowy, reumatyzmu, doznanych urazów, złamań, skręceń, kontuzji sportowych, dysfunkcji narządów ruchu itp., to wymagasz pomocy fizjoterapeutycznej, która jest nieinwazyjna, niefarmakologiczna i bezpieczna, wspomagająca także inne dziedziny medycyny w leczeniu wielu chorób. Skorzystaj z oferty (więcej…)

„W zdrowym ciele zdrowy duch”, dlatego też pożądane jest łączenie zabiegów fizjoterapeutycznych z Odnową Biologiczną, która zapewni Ci także pozbycie się stresu, objawów przemęczenia i przepracowania, napięć dnia codziennego. Dzięki niej zregenerujesz się, zrelaksujesz, a zarazem zadbasz o własne ciało, kondycję fizyczną i psychiczną, zdrowy wygląd i urodę w atmosferze muzyki relaksacyjnej i aromaterapii (więcej…)

Studio4Life mieści się na parterze w eleganckim apartamentowcu TRZY KORONY - Korona Jagiellonów, ul. Uzdrowiskowa 9/4 w Świnoujściu która przylega do promenady (winda do dyspozycji od poziomu garażu i chodnika, dla osób niepełnosprawnych). Warunki studia zapewniają zarazem komfort, ciszę i dyskrecję.

Zapewniam fachową, bezpłatną konsultację i dobór zabiegów odpowiednich dla każdej osoby.

Studio4Life - „Harmonia ducha i ciała” zaprasza i zapewnia Ci także bezstresowe ceny za oferowane usługi (więcej…)